ZDIEĽAŤ

Zimná príprava sa nám skončila. Počasie sa začína podobať tomu letnému, čiže každý z nás, zapálený do hasičského športu, sa nevie dočkať sezóny. Vyťahujeme mašiny, robíme posledné úpravy a niektorí z nás už majú za sebou dokonca aj prvé tréningy.

Všetkým odporúčame oddych a načerpanie nových síl počas veľkonočných sviatkov, pretože už 6.mája začíname prvým ligovým kolom, ktoré organizuje dobrovoľný hasičský zbor Kúty.

Tretí ročník bude zahŕňať celkovo osem kôl, z toho dve nočné. V tejto sezóne sa na organizovanie ligových kôl podujmú dobrovoľné hasičské zbory: KÚTY, SOBOTIŠTE, JABLONICA, ŠTEFANOV, SOLOŠNICA, SEKULE, GBELY, PODUNAJSKÉ BISKUPICE (kalendár súťaží bude zverejnený v pondelok 10.04.2017 na našej webovej a facebookovej stránke).

zhl_clanok

Budeme radi, ak sa rozhodnú zapojiť do „našej, vašej ligy“ aj družstvá, ktoré v minulosti nad účasťou len váhali. S podmienkami ligy sa môžete oboznámiť na na tejto stránke. V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese zhl@zhl.sk.

Pre tento ročník prebehli v pravidlách menšie zmeny. Vypustili sme chystanie prípravných boxov a doplnili jednu malú povinnosť pre organizátorov ligových kôl, a to že zabezpečia osobu zodpovednú za meranie hadíc. Z minulosti sme sa poučili, že meranie bolo síce pripravené, ale neprebiehalo pravidelne na každom ligovom kole.

Tešíme sa na vašu účasť na ligových kolách, pretože ligu tvoríme spoločne!

PS:  V prípade, ak máte záujem a možnosť podporiť ZHL, môžete tak urobiť darovaním 2%.

Vopred ďakujeme.

Rada ZHL