ZDIEĽAŤ

 

Súťaže sa zúčastnilo celkovo 22 družstiev, z toho 15 mužských a 7 ženských.

U mužov, na prvých troch priečkach, boli výsledky naozaj tesné. S časom 19,15s sa na prvom mieste umiestnil DHZ Drgoňova Dolina, za nimi s časom 19,18s Kúty 1 a pohárovú trojicu uzatvorili taktiež muži z Kútov s časom 19,60s.

Drgoňova Dolina potvrdila svoje kvality aj v ženskej kategórii, keď si tak ako muži z rovnakého zboru, odniesli prvé miesto s časom 25,10s. Druhú priečku obsadilo družstvo žien zo Štefanova s časom 28,76 a tretie miesto získali ženy z DHZ Moravský Svätý Ján, a to s časom 29,75 s.

Ako sme už zvyknutí pred každým ligovým kolom je zverejnená tipovacia súťaž, kde si môžeme zatipovať najlepší čas, či už v kategórii mužov alebo žien. Tentokrát sa tipoval najlepší výsledok v kategórii žien. Výsledný čas bol 25,10s. Najlepší tip mal Milan Kotvan, ktorý tipoval najbližšie 25,02s. a tým získal poukážku na kozmetiku, ktorú daroval salón „KozmetikaS“.

Radi by sme privítali nováčikov v Záhoráckej hasičskej lige. V ženskej kategórii sa k nám pridali družstvá zo Sološnice a Sekúl. Dievčatá v kategórii žien naozaj len začínajú a sme veľmi radi, že sa rozhodli práve pre ZHL. V mužskej kategórii sú to družstvá Brodské, Sobotište a Holíč, ktoré už v prvom kole poriadne zamiešali „karty“.

Na súťaži v Kútoch bola výborná atmosféra. Energiou nás dobíjalo dobré počasie a samozrejme aj podpora zo strany divákov, rodín a známych.

Druhé kolo sa bude konať 25.6.2017 v Sobotišti. Zároveň pripomíname, že do ligy je možné zapojiť sa odovzdaním súpisky a zaplatením štartovného do začiatku konania druhého ligového kola.

Tešíme sa na Vás, pretože našu vašu ligu tvoríme spoločne!

Rada ZHL

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here